Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Ivanovice.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brně-střed a kandidátech ČSSD za Brno-Ivanovice.

 


Slovo lídra

Út 09.09.2014 21:12

Oslovení voličů

Vážení ivanovičtí spoluobčané,

 

předně mi dovolte dodatečně poděkovat všem, kteří nám v minulém volebním období vyslovili důvěru svým hlasem. Doufám, že názory a aktivity, které jsme v koaličním seskupení podporovali, vyjadřovali i váš názor. Nejúspěšnější akcí, mimo mnoha jiných, na které jsme se v koaličním seskupení aktivně podíleli, bylo získání dotace, na přístavbu a rekonstrukci mateřské školky, a za to bych rád vyslovil dík nejen Jirkovi Šindelářovi jako místostarostovi, ale i primátorovi města Brna.

Rádi bychom uskutečnili co nejvíce bodů z našeho volebního programu v nastávajícím volebním období a k tomu samozřejmě potřebujeme vaše hlasy a aktivní spolupráci. Našim hlavním krédem není politikaření, ale spolupráce se všemi zvolenými seskupeními při prosazování zdravých názorů, které budou ku prospěchu celých Ivanovic. V první řadě chceme zlepšit komunikaci s občany a zároveň s radou města Brna s cílem dosáhnout co nejužší spolupráce ve prospěch Ivanovic. Takto chceme naplnit naše heslo Společně pro Brno, Společně pro Ivanovice.

Přejeme si, aby volební účast byla co nejvyšší a tím i nejobjektivnější, a proto vás srdečně zveme k volebním urnám a zároveň prosíme o vaši podporu.

Ivo Minář

předseda MO ČSSD