Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Ivanovice.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brně-střed a kandidátech ČSSD za Brno-Ivanovice.

 


Co se to děje?

Čt 18.09.2014 16:48

Zamyšlení před volbami

Vážení Ivanovičáci

Jakožto místostarosta naší městské části, je vlastně skoro mou povinností kandidovat i do dalšího volebního období a pokusit se přinejmenším obhájit místo zastupitele na ÚMČ.

Myslím si, že většina z Vás mě zná, nebo aspoň potkává na různých akcích, pořádaných úřadem nebo našimi Ivanovickými kluby a spolky. Tyto akce nejenom navštěvuji, ale většinou se jich snažím aktivně zúčastňovat nebo je i spolupořádat. Tím vlastně vyjadřuji nejen svoji podporu lidem, kteří tyto akce pořádají, ale zároveň mám i radost z toho, že se v Ivanovicích něco děje a život je hned veselejší. Vždyť ne jenom prací živ je člověk. Mám rád život a smích, proto přece žijem.

Mnoho mých známých a kamarádů z jiných brněnských městských částí nám závidí nejen tyto akce ale i venkovský ráz našich Ivanovic, krásné okolí a tiché bydlení. Tímto vlastně tak nějak volně přecházím k té „lidské závisti“, která je, alespoň pro mne, nejhorší lidskou vlastností. Poslední dobou se s ní setkávám bohužel čím dál častěji. Co se to děje? Že by volby? Lidé, neblbněte, nebuďte nemocní, vždyť nejde o život. Já sám se bavím upřímně se všemi a vůbec mě nezajímá z jaké je kdo strany nebo hnutí. Vždyť každý člověk zastává nějaký názor a má svoji představu o životě, ale to neznamená, že by se měli lidé hádat. Nebylo by lepší „Společně pro Ivanovice“ něco dobrého udělat a tzv. táhnout za jeden provaz? Většina z Vás mé názory znáte. Proto Vás určitě nepřekvapí některé body z našeho volebního programu.

Tímto Vás srdečně zvu k volbám a doufám, že nás podpoříte v úsilí a snaze měnit Ivanovice k lepšímu  pro Vás a Vaše děti.

Váš Jiří Šindelář